Waar het allemaal begon
Altena Group kent zijn oorsprong als Altena Cleaning. Een chemisch technisch reinigingsbedrijf voor watergekoelde systemen. Opgericht door Bas Euwen in 1976. Vanuit zijn eenmanszaak aan huis in Wijk en Aalburg speelde hij in op de vraag vanuit grote industrieën om chemische reinigen van hun installaties.
Nu, bijna 50 jaar later, is Altena Group een bedrijf met een omzet van 30 miljoen euro, vestigingen verspreid over de gehele wereld en met wereldwijd ruim 150 medewerkers.Onze diensten zijn uitgegroeid tot een multidisciplinair pakket dat we steeds vaker als totaaloplossing aanbieden, met daarbinnen allerlei specialisaties.


De oorsprong van de naam
De naam Altena (Uitspraak: Al·tè·na) is van toppgrafische oorsprong. Altena Group is opgericht in Wijk en Aalburg wat gevestigd ligt in gemeente Altena (voorheen Het land van Heusden en Altena). Ons bewust toponiem is samengesteld uit drie aparte woorden, al + te + na, twee bijwoorden en een voorzetsel. Weet dat je met een korte klinker vierhonderd jaar geschiedenis respecteert! Hier zijn wij heel trots op.